Makita Dhp484rtj
Snelle en robuuste machine voor de allround klussen. Uiterst duurzaam dankzij aluminium tandwielenhuis, hoger afgestelde slipkoppeling en diverse accubeveiligingen. 3 functies: boren, schroeven en klopboren. Met 2000 toeren per minuut is de machine niet alleen energiezuinig, maar ook snel. Langer doorwerken op 1 acculading dankzij energiezuinige koolborstelloze motor.
Numéro de produit
Makita Dhp484rtj
Kruis.nl code: 341224
Makita code: DHP484RTJ
Kruis.nl code: 341224
Makita code: DHP484RTJ
Bestellen
€ 366.00
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Max. toerental | 2000 tpm |
| Koppel (laag) | 30 Nm |
| Koppel (hoog) | 54 Nm |
| Boren in steen | 13 mm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 38 mm |
| Max. aantal slagen | 30000 per minuut |
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,9 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 5,0 Ah |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Leveromvang : Oplader DC18RC, Accu BL1850B 18V 5,0Ah (2 st), Beschermkap Li-ion batterij (2 st), Draaghaak, Schroefbit Sl-PH2 in Mbox nr2.
