Makita Dhp482zj
Hoog werkcomfort door uitstekende machinebalans. Uiterst geschikt voor allround klopboor- en schroefwerkzaamheden. 3 functies: boren, schroeven en klopboren. Compact van formaat en licht in gewicht. Duurzame machine door beveiliging tegen overbelasting, oververhitting en diepontlading van de accu. Beter beschermd tegen stof en vocht door uniek ontwerp aan de binnen- en buitenkant van de behuizing.
Numéro de produit
Makita Dhp482zj
Kruis.nl code: 801488
Makita code: DHP482ZJ
Kruis.nl code: 801488
Makita code: DHP482ZJ
Bestellen
€ 123.04
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Max. toerental | 1900 tpm |
| Koppel (hoog) | 21 Nm |
| Boren in steen | 13 mm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 38 mm |
| Max. aantal slagen | 28500 per minuut |
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,4 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 4-polig |
Bijzonderheden
Leveromvang : Schroefbit Sl-PH2, Draaghaak geleverd in Mbox nr2.
