Makita Dhp482rfj
Gebruikersvoordelen
Hoog werkcomfort door uitstekende machinebalans.
Geschikt voor regelmatige lichte en gemiddelde klopboor- en schroefwerkzaamheden.
3 functies: schroeven, boren en klopboren.
Compact van formaat en licht in gewicht.
Machine waarbij de accu is beveiligd tegen overbelasting, oververhitting en diepontlading.
Beter beschermd tegen stof en vocht door uniek ontwerp aan de binnen- en buitenkant van de behuizing.
Numéro de produit
Makita Dhp482rfj
Kruis.nl code: 511983
Makita code: DHP482RFJ
Kruis.nl code: 511983
Makita code: DHP482RFJ
Bestellen
€ 331.20
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,5 tot 13 mm |
| Koppel (laag) | 36 Nm |
| Koppel (hoog) | 62 Nm |
| Boren in staal | 13 mm |
| Boren in hout | 38 mm |
| Max. aantal slagen | 28500 per minuut |
| Toerenregeling | Ja |
| Links- en rechtsomdraaiend | Ja |
Overige kenmerken | |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 3,0 Ah |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
| Motor type | 4-polig |
Bijzonderheden
leveromvang:
snellader
accu x2
draaghaak
afdekkap
schroefbit
mbox2
kofferinzet
