Makita Dga504zj
Lichte, maar sterke 125 mm accuslijper met zeer prettige overbelastingsbeveiliging. Continue efficiënt slijpen dankzij automatische snelheidscontrole (ADT). Dankzij de verhoogde efficiëntie van de koolborstelloze motor met elektronische sturing, levert deze 18 V machine bijna dezelfde prestaties als een gesnoerd model. De machine past automatisch zijn toerental aan bij zware belasting voor behoud van kracht. Voorzien van heropstartbeveiliging. Smal en ergonomisch handgreep voor goede grip en perfecte bediening. Voorzien van energiezuinige koolborstelloze motor voor meer werkvolume. Beter beschermd tegen stof en vocht door uniek ontwerp aan de binnen- en buitenkant van de behuizing. Type II model: machine schakelt zichzelf uit zodra kick-back plaatsvindt (AFT).
Numéro de produit
Makita Dga504zj
Kruis.nl code: 584615
Makita code: DGA504ZJ
Kruis.nl code: 584615
Makita code: DGA504ZJ
Bestellen
€ 170.40
Prix TTC
Prix TTC
En stock
Commandé aujourd'hui avant 15 h, expédié le jour même. La collecte dans notre magasin à Rotterdam est possible immédiatement.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 362 x 140 x 145 mm |
| Gewicht | 2,4 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau | 79 dB(A) |
| Asblokkering | Ja |
| Softstart | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Nee |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Slijpmachine kenmerken | |
| Maximaal toerental | 8500 tpm |
| Schijfdiameter | 125 mm |
| Snelspanmoer | Nee |
| Spindel | Nee mm |
| Schijfrem | Nee |
| Dodemansschakelaar | Nee |
| Herstart beveiliging | Ja |
Bijzonderheden
Leveromvang : Nokkensleutel 35mm, Handgreep AV M, Afbraamschijf 125x6mm rvs (1 st) in Mbox nr3.

