Makita Dtl061zj
Compacte haakse kop van 53 mm: moeilijk bereikbare plaatsen nu wél bereikbaar. Handige lepelschakelaar met geïntegreerde variabele toerenregeling. Grote softgrip voor meer werkcomfort en minder vibratie. Vergroot het werkbereik door de in 8 stappen 360° draaibare kop. Met ingebouwde verlichting voor meer zicht op werkstuk. Fluorescerende ring aan voorzijde van de machine maakt deze gemakkelijk vindbaar in het donker.
Numéro de produit
Makita Dtl061zj
Kruis.nl code: 203385
Makita code: DTL061ZJ
Kruis.nl code: 203385
Makita code: DTL061ZJ
Bestellen
€ 219.60
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 387 x 78 x 116 mm |
| Gewicht | 1,8 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 91 dB(A) |
| Motorrem | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 1/4 inch |
| Max. aantal slagen | 3000 per minuut |
| Max. toerental | 2000 tpm |
| Max. aandraaimoment | 60 Nm |
| Max. diameter bouten | 8 mm |
| Max. diameter schroeven | 25 mm |
Bijzonderheden
Leveromvang: Mbox nr.2


