Makita Dtd156zj
Eenvoudige slagschroevendraaier geschikt voor het lichtere en niet seriematige werk, niet voor dagelijks intensief gebruik. Maximaal 155 Nm sterk, geschikt voor verbindingen van M8 - M14 met metrische draad. Met ingebouwde LED verlichting, die na het loslaten van de schakelaar 10 seconden blijft branden. Compacte en lichtgewicht machine: uiterst hanteerbaar voor lastige plekken. Goed gebalanceerd: comfortabel voor ook bovenhands werken.
Numéro de produit
Makita Dtd156zj
Kruis.nl code: 679965
Makita code: DTD156ZJ
Kruis.nl code: 679965
Makita code: DTD156ZJ
Bestellen
€ 117.84
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 143 x 79 x 241 mm |
| Gewicht | 1,3 kg |
| Koffer | Systainer |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 4-polig |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 1/4 inch |
| Max. aantal slagen | 3000 per minuut |
| Max. toerental | 2500 tpm |
| Max. aandraaimoment | 155 Nm |
| Max. diameter bouten | 20 mm |
| Max. diameter schroeven | 10 mm |



