Makita Dtd153z
Voor uiteenlopend schroef- en montagewerk (M4-M16). Verzet meer werk dankzij de koolborstelloze motor. Bijzonder compact en zeer licht in gewicht (1,5 kg). Onderhoudsvrije koolborstelloze motor met elektronische sturing levert een constant toerental. Geïntegreerde dubbele ledverlichting voor comfortabeler werken op slecht verlichte plaatsen. Beter beschermd tegen het binnendringen van stof en vocht.
Numéro de produit
Makita Dtd153z
Kruis.nl code: 425515
Makita code: DTD153Z
Kruis.nl code: 425515
Makita code: DTD153Z
Bestellen
€ 126.50
Prix TTC
Prix TTC
En stock
Commandé aujourd'hui avant 15 h, expédié le jour même. La collecte dans notre magasin à Rotterdam est possible immédiatement.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 126 x 79 x 238 mm |
| Gewicht | 1,3 kg |
| Koffer | Doos |
| Softgrip | Ja |
| Softstart | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 96 dB(A) |
| Motorrem | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 1/4 inch |
| Max. aantal slagen | 3600 per minuut |
| Max. toerental | 3400 tpm |
| Max. aandraaimoment | 170 Nm |
| Instelbaar koppel/snelheid | Nee |



