Makita Djv180z
Omschrijving
De DJV180 is een accu decoupeerzaag met D-greep. Extreem lage vibratie doordat de trillingen worden geabsorbeerd door contragewicht in de aandrijving. Door de toerentalregeling kun je makkelijker zagen door dikke materialen en toerenregeling voorkomt vervorming in materiaal. De machine is uitgerust met drie pendelstanden voor efficiënt zagen: van fijn tot grove afwerking. Precies zaagresultaat door unieke vierkante zaagas waardoor de zaag niet draait.
Gebruikersvoordelen
18 V Lithium-ion decoupeerzaag, afgeleid van de zeer populaire 230 V versie 4350FCT.
Extreem lage vibratie: trillingen worden geabsorbeerd door contragewicht in de aandrijving.
Uitgerust met drie pendelstanden voor efficiënt zagen: van fijn tot grove afwerking.
Variabele toerenregeling in de schakelaar.
Precies zaagresultaat door unieke vierkante zaagas waardoor de zaag niet draait.
Optimaal zicht en schone zaaglijn door koelluchtkanalen die zaagsel wegblazen.
Snelle en eenvoudige zaagwissel zonder gereedschap.
Voor dagelijks intensief zagen.
Numéro de produit
Makita Djv180z
Kruis.nl code: 153930
Makita code: DJV180Z
Kruis.nl code: 153930
Makita code: DJV180Z
Bestellen
€ 188.40
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Softgrip | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Motor type | 2-polig |
Decoupeerzaag kenmerken | |
| Afschuincapaciteit | 45 graden |
| Max. zagen in hout | 135 mm |
| Max. zagen in staal | 10 mm |
| Zwaardlengte | 180 mm |
Bijzonderheden
leveromvang:
anti splinterplaat
beschermzool
stofafzuigadapter
inbussleutel
decoupeerzaagblad
zaagblad
decoupeerzaag
