Makita Dhs661zju
Compacte en lichte 165 mm cirkelzaag met een verstekinstelling tot 50°. Uitgerust met Auto-start Wireless System (AWS) voor draadloze communicatie tussen accumachine en accustofzuiger. Beschikt over Automatic torque Drive Technology (ADT): de machine past bij weerstand elektronisch de zaagsnelheid en het koppel aan voor behoud van kracht. Hogere veiligheid: voorzien van elektrische motorrem, zaagblad staat snel stil. De soft start functie zorgt ervoor dat de machine rustig start. Duurzame machine voor de accu's door beveiliging tegen overbelasting, oververhitting en diepontlading van de accu. Energiezuinige machine dankzij koolborstelloze motor. Luchtstroom blaast zaagsel weg van de machine. Dubbele led verlichting: verlicht het zaagblad en zaaglijn voor beter zicht op het werk. Externe stofafzuiging mogelijk. Ergonomische handgreep voor goede grip en optimale controle.
Numéro de produit
Makita Dhs661zju
Kruis.nl code: 826454
Makita code: DHS661ZJU
Kruis.nl code: 826454
Makita code: DHS661ZJU
Bestellen
€ 300.00
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 270 x 186 x 250 mm |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau | 93 dB(A) |
| Asblokkering | Ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 57 mm |
| Zaaghoogte bij 45° (max) | 41 mm |
| Diameter zaagblad | 165 mm |
| Asgat zaagblad | 20 mm |
| Onbelast toerental (max) | 5000 tpm |
| Kantelbaar L/R | 50 graden |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Leveromvang : Parallelgeleider cirkelzaag, Inbussleutel 5,0 mm, Zaagb FFcut 165X20X2,0 25T, Stofafzuigmof, AWS zender WUT01 in Mbox nr3.





