Makita Dhs680zj
Cirkelzaag voor linkshandig gebruik. Continue efficiënt zagen dankzij automatische snelheidscontrole. Dankzij de verhoogde efficiëntie van de koolborstelloze motor met elektronische sturing, levert deze 18 V machine bijna dezelfde prestaties als een gesnoerd model. De machine past automatisch zijn toerental aan bij zware belasting voor behoud van kracht. Smal en ergonomisch handgreep voor goede grip en optimale controle. Dubbele led verlichting: verlicht het zaagblad en snijlijn voor zagen in het donker. 165 mm cirkelzaag met een verstekinstelling tot 50°. Zool, tandwielhuis en beschermkap uit gegoten magnesium: daardoor extra licht van gewicht. Externe stofafzuiging mogelijk. Voorzien van extra brede draaghaak: past om een standaard steigerpijp / ladder.
Numéro de produit
Makita Dhs680zj
Kruis.nl code: 840806
Makita code: DHS680ZJ
Kruis.nl code: 840806
Makita code: DHS680ZJ
Bestellen
€ 267.60
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 3,0 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 57 mm |
| Zaaghoogte bij 45° (max) | 41 mm |
| Diameter zaagblad | 165 mm |
| Asgat zaagblad | 20 mm |
| Onbelast toerental (max) | 5000 tpm |
| Kantelbaar L/R | meer dan 45 graden |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Leveromvang : Breedtegeleider, Inbussleutel 5,0mm, HM zaagblad 24T, Afzuigadapter, Geleiderail adapter set in Mbox nr.4.


