Makita Dss501zj
Door het lichte gewicht en goed gebalanceerde compacte ontwerp ideaal voor verticaal en bovenhands gebruik. Zaagdiepte-indicatie op de beschermkap. Daardoor snel en gemakkelijk op juiste diepte in te stellen. Uitgevoerd met een robuuste RVS zool voor een langere levensduur. Luchtstroom blaast zaagsel weg van de machine.
Numéro de produit
Makita Dss501zj
Kruis.nl code: 831124
Makita code: DSS501ZJ
Kruis.nl code: 831124
Makita code: DSS501ZJ
Bestellen
€ 188.40
Prix TTC
Prix TTC
En stock
Commandé aujourd'hui avant 15 h, expédié le jour même. La collecte dans notre magasin à Rotterdam est possible immédiatement.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 2,7 kg |
| Koffer | Systainer |
| Motorrem | Ja |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 51 mm |
| Zaaghoogte bij 45° (max) | 35 mm |
| Diameter zaagblad | 136 mm |
| Asgat zaagblad | 20 mm |
| Onbelast toerental (max) | 3600 tpm |
| Afmetingen tafel | 364 x 183 x 201 mm |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 18 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 2-polig |
Bijzonderheden
Leveromvang: Mbox nr.3, Zaagb hout 136x20x1,5 16T 20g, Breedtegeleider, Afzuigadapter, Inbussleutel 5,0mm
Ajouter?
Makita Oplader Dc18rc


€ 61.20
