Makita Tl064dzj
Unieke machine die de meest lastige hoeken goed bereikbaar maakt. Handige lepelschakelaar met geïntegreerde variabele toerenregeling. De slagschroevendraaier heeft een capaciteit van 22 tot 75 mm schroef houtdraad. Compacte haakse kop van 53 mm. Met ingebouwde verlichting voor meer zicht op werkstuk. Hoog werkcomfort door soft grip, laag gewicht en fluoriscerende ring dat hem makkelijk vindbaar in het donker maakt. Praktische machine die de basisbehoefte van eindgebruikers dekt.
Numéro de produit
Makita Tl064dzj
Kruis.nl code: 176449
Makita code: TL064DZJ
Kruis.nl code: 176449
Makita code: TL064DZJ
Bestellen
€ 166.80
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 361 x 66 x 87 mm |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 2-polig |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 1/4 inch |
| Max. aantal slagen | 3000 per minuut |
| Max. toerental | 2000 tpm |
| Max. aandraaimoment | 60 Nm |
| Max. diameter bouten | 8 mm |
| Max. diameter schroeven | 22 mm |
Bijzonderheden
Leveromvang : Draaghaak kort in Mbox.
