Makita Td111dzj
Groots in klein en fijn werk. Digitaal instelbaar: kan breder bereik aan verbindingen aan (M4-M12). A-stand: Voorkomt verspringing en schade aan schroefdraad. Start op lage snelheid totdat de schroef weerstand in het materiaal krijgt. Uitgerust met een kwalitatief hoogwaardige koolborstelloze motor voor indrukwekkende prestaties. Hoog werkcomfort door ergonomisch ontwerp, softgrip en bijzonder laag gewicht. Voldoet aan de behoefte naar licht en compact gereedschap voor de kleinere werkzaamheden.
Numéro de produit
Makita Td111dzj
Kruis.nl code: 469209
Makita code: TD111DZJ
Kruis.nl code: 469209
Makita code: TD111DZJ
Bestellen
€ 139.20
Prix TTC
Prix TTC
En stock
Commandé aujourd'hui avant 15 h, expédié le jour même. La collecte dans notre magasin à Rotterdam est possible immédiatement.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 0,8 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 1/4 inch |
| Max. aantal slagen | 3900 per minuut |
| Max. toerental | 3000 tpm |
| Max. aandraaimoment | 135 Nm |
| Max. diameter bouten | 22 mm |
| Max. diameter schroeven | 8 mm |
Bijzonderheden
Leveromvang : Draaghaak in Mbox nr1.
