Makita Td111dsaj
Groots in klein en fijn werk. Digitaal instelbaar: kan breder bereik aan verbindingen aan (M4-M12). A-stand: Voorkomt verspringing en schade aan schroefdraad. Start op lage snelheid totdat de schroef weerstand in het materiaal krijgt. Uitgerust met een kwalitatief hoogwaardige koolborstelloze motor voor indrukwekkende prestaties. Hoog werkcomfort door ergonomisch ontwerp, softgrip en bijzonder laag gewicht. Voldoet aan de behoefte naar licht en compact gereedschap voor de kleinere werkzaamheden.
Numéro de produit
Makita Td111dsaj
Kruis.nl code: 276240
Makita code: TD111DSAJ
Kruis.nl code: 276240
Makita code: TD111DSAJ
Bestellen
€ 219.60
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,0 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 2,0 Ah |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
| Motor type | Koolborstelloos |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 1/4 inch |
| Max. aantal slagen | 3900 per minuut |
| Max. toerental | 3000 tpm |
| Max. aandraaimoment | 135 Nm |
| Max. diameter bouten | 8 mm |
| Max. diameter schroeven | 90 mm |
| Instelbaar koppel/snelheid | 2 standen |
Bijzonderheden
Leveromvang : Oplader DC10SA, Accu BL1020B 10,8V 2,0Ah (2 st), Schroefbit PH2x50mm, Draaghaak in Mbox nr1.
