Makita Td110dsaj
Praktische topmachine voor fijne, kleine bewerkingen. Maximaal aandraaimoment van maar liefst 110 Nm. Uitgerust met motorrem voor optimale controle tijdens schroefwerkzaamheden. Voorzien van de best mogelijke ergonomische handgreep voor hoog werkcomfort. Geschikt voor 2,0 Ah en 4,0 Ah accu's met beveiliging tegen overbelasting, oververhitting en te diep ontladen. Compacte en lichte machine, weegt slechts 1,0/1,2 kg. Uitgerust met LED-verlichting, inclusief voor- en nabranden. Dit is handig om in niet goed verlichte ruimten de volgende bevestiging te vinden.
Numéro de produit
Makita Td110dsaj
Kruis.nl code: 636933
Makita code: TD110DSAJ
Kruis.nl code: 636933
Makita code: TD110DSAJ
Bestellen
€ 178.80
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,0 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Accu inhoud | 2,0 Ah |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | 2 |
| Motor type | 2-polig |
Slagsleutel kenmerken | |
| Aansluiting/opname | 1/4 inch |
| Max. aantal slagen | 3200 per minuut |
| Max. toerental | 2600 tpm |
| Max. aandraaimoment | 110 Nm |
| Max. diameter bouten | 22 mm |
| Max. diameter schroeven | 8 mm |
Bijzonderheden
Leveromvang : Oplader DC10SA, 2 stuks Accu BL1015 10,8V 1,5Ah, Beschermkap accu BL1020/40B, Draaghaak kort, Schroefbit PH2x50mm in Mbox nr1.


