Makita Jr105dzj
Praktische topmachine voor fijne, kleine bewerkingen. Compact: met één hand te bedienen. Geschikt voor recipro- en enkelnokkenschacht decoupeerzaagbladen. Met ingebouwde LED-verlichting, voor goed zicht op de zaag en preciezer werken. Handzaam door het lichte gewicht. Ideaal voor het lichtere en kleinere werk.
Numéro de produit
Makita Jr105dzj
Kruis.nl code: 400259
Makita code: JR105DZJ
Kruis.nl code: 400259
Makita code: JR105DZJ
Bestellen
€ 116.40
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,1 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 2-polig |
Decoupeerzaag kenmerken | |
| Max. aantal slagen | 3300 per minuut |
| Zaagslaglengte | 13 mm |
| Max. zagen in hout | 50 mm |
| Max. zagen in staal | 50 mm |
| Sleutelvrij wisselsysteem | Nee |
Bijzonderheden
Leveromvang : Inbussleutel 3,0mm, Dec.blad HSS metaal 100mm (1 st), Reciprozaagblad BiM 4" 6TPI (1 st) in Mbox nr1.
