Makita Accu 12V Max Cirkelzaag 85 Mm Hs301dzj
Praktische topmachine voor fijne, kleine bewerkingen. Geschikt voor het zagen van laminaat, plinten en lambrisering tot 25 mm dik. Handig met één hand te bedienen. Optimaal zicht en schone zaaglijn door koelluchtkanalen die zaagsel wegblazen. Uiterst licht in gewicht en hoog werkcomfort door ergonomische handgreep.
Numéro de produit
Makita Accu 12V Max Cirkelzaag 85 Mm Hs301dzj
Kruis.nl code: 492679
Makita code: HS301DZJ
Kruis.nl code: 492679
Makita code: HS301DZJ
Bestellen
€ 124.80
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,6 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Toerenregeling | Nee |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 25 mm |
| Diameter zaagblad | 85 mm |
| Asgat zaagblad | 15 mm |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Accu indicatie | Ja |
