Makita Hp332dzj
Praktische topmachine voor fijne, kleine bewerkingen. Zeer compacte machine, schroeft snel en constant in zijn toerental. Drie functies: boren, schroeven en klopboren. Uitgerust met een kwalitatief hoogwaardige koolborstelloze motor voor indrukwekkende prestaties. Uitgerust met 2 versnellingen: geschikt voor diverse boren en te boren diameters. Hoog werkcomfort door ergonomisch ontwerp en softgrip.
Numéro de produit
Makita Hp332dzj
Kruis.nl code: 847524
Makita code: HP332DZJ
Kruis.nl code: 847524
Makita code: HP332DZJ
Bestellen
€ 131.71
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Type boorkop | Snelspan |
| Opname boorkop | 1,0 tot 10 mm |
| Max. toerental | 1500 tpm |
| Koppel (laag) | 21 Nm |
| Koppel (hoog) | 35 Nm |
| Boren in steen | 10 mm |
| Boren in staal | 10 mm |
| Boren in hout | 28 mm |
| Max. aantal slagen | 22500 per minuut |
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,0 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Motorrem | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Bijzonderheden
Leveromvang : Schroef M4X12, Draaghaak, Schroefbit PH2x50mm in Mbox nr1.
