Makita Cc301dzj
Ideaal voor kleine en dunne snijwerken door de 85 mm diamantschijf. Dankzij waterreservoir geen lastige slangen. Optimale gebruikersveiligheid en door laag toerental nagenoeg trillingsvrij. Snijhoek- en diepte-instelling voor het precies snijden van tegels, glas en draadglas. Scheidingstrafo overbodig. Accu uitwisselbaar met alle 10,8 V CXT modellen.
Numéro de produit
Makita Cc301dzj
Kruis.nl code: 897285
Makita code: CC301DZJ
Kruis.nl code: 897285
Makita code: CC301DZJ
Bestellen
€ 152.40
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Gewicht | 1,7 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 25 mm |
| Zaaghoogte bij 45° (max) | 16 mm |
| Diameter zaagblad | 85 mm |
| Asgat zaagblad | 15 mm |
| Onbelast toerental (max) | 1600 tpm |
| Kantelbaar L/R | tot 45 graden |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 2-polig |
Bijzonderheden
Leveromvang : Inbussleutel 4,0mm, Diamantsch. 85x15x1,8 gls/marmer in Mbox nr3.
