Makita Jv102dzj
Uiterst lichte en compacte accuwipzaag met pendelbeweging, ideaal voor het zagen van kleine uitsparingen in plaatmaterialen en massief hout van beperkte dikte. Solide voetplaat in persgietaluminium met plaatstalen inleg, tot 45° kantelbaar naar beide zijden voor het maken van versteksnedes. Geïntegreerd afzuigkanaal voor aansluiting van een stofzuiger. Geleverd met lader en twee 10,8V Li-ion schuifaccu's met diepontlaadbeveiliging en individuele celbewaking tijdens het laadproces. Geleverd in een stevige, stapelbare opbergkoffer in ABS met versterkingsribben, met vergrendelsysteem om meerdere koffers met elkaar te verbinden.
Numéro de produit
Makita Jv102dzj
Kruis.nl code: 303165
Makita code: JV102DZJ
Kruis.nl code: 303165
Makita code: JV102DZJ
Bestellen
€ 157.72
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 237 x 76 x 186 mm |
| Gewicht | 1,8 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau | 85 dB(A) |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Softstart | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 10,8 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | Koolborstelloos |
Decoupeerzaag kenmerken | |
| Max. aantal slagen | 3000 per minuut |
| Zaagslaglengte | 23 mm |
| Afschuincapaciteit | 45 graden |
| Sleutelvrij wisselsysteem | Ja |
| Pendeltrappen | 3 |
