Makita Jv101dzj
Lichtgewicht zaag met drie pendelstanden: voor fijne tot grove afwerking. Fantastiche zaagresultaten: zaagblad volgt machine zeer goed, ook door bochten. Zeer geschikt voor kleine, fijne houtbewerkingen, die geen variabele toerenregeling vereisen. Niet uitgerust met toerenregeling, snelsluiting en ledverlichting. Stofvrij werken is mogelijk dankzij stofzuigeraansluiting . Kantelbare (max. 45°) voetzool naar beide zijden.
Numéro de produit
Makita Jv101dzj
Kruis.nl code: 250048
Makita code: JV101DZJ
Kruis.nl code: 250048
Makita code: JV101DZJ
Bestellen
€ 123.04
Prix TTC
Prix TTC
En stock
Commandé aujourd'hui avant 15 h, expédié le jour même. La collecte dans notre magasin à Rotterdam est possible immédiatement.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 250 x 76 x 196 mm |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Softstart | Ja |
| Motorrem | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 12 volt |
| Accu soort / type | Li-Ion |
| Aantal accu's | Geen |
| Motor type | 2-polig |
Decoupeerzaag kenmerken | |
| Max. aantal slagen | 2900 per minuut |
| Zaagslaglengte | 18 mm |
| Afschuincapaciteit | 45 graden |
| Max. zagen in hout | 65 mm |
| Max. zagen in staal | 2 mm |
| Pendeltrappen | 3 |
Bijzonderheden
Leveromvang : Inbussleutel 3,0 mm, Parallel- en cirkelgeleider in Mbox.
