Makita Bo4900v
Onderdeel van het door TNO-gecertificeerde stofvrij werken aanbod. Erkend door Inspectie SZW. Middelzware vlakschuurmachine met variabele elektrische toerenregeling. Zeer trillingsarm dankzij het gebruik van een contragewicht. Zeer stille vlakschuurmachine. Ergonomische softgrip en extra bedieningsknop voor maximale grip. Klittenband- (Velcro) en klembevestiging.
Numéro de produit
Makita Bo4900v
Kruis.nl code: 711011
Makita code: BO4900V
Kruis.nl code: 711011
Makita code: BO4900V
Bestellen
€ 232.80
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 289 x 115 x 190 mm |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 2,8 kg |
Schuur prestaties | |
| Max. schuursnelheid | 22000 opm |
| Afmeting schuurvoet | 115 x 228 mm |
| Klittenband zool | Ja |
| Klembevestiging | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 330 watt |
Bijzonderheden
schuurvel k120 en stofzak plus houder.
Ajouter?
Makita Schuurzool Bo4900v


€ 15.60
