Makita Bo3711
Onderdeel van het door TNO-gecertificeerde stofvrij werken aanbod. Erkend door Inspectie SZW. Voorzien van variabel in te stellen toerental, daardoor breder inzetbaar. Lichte vlakschuurmachine die ook geschikt is voor verticaal werken. Kleine uitslaande beweging voor extra fijne afwerking. Eenvoudige papierwissel door grote klemmen. Schuurzool met klittenbandbevestiging (Velcro) los verkrijgbaar.
Numéro de produit
Makita Bo3711
Kruis.nl code: 711216
Makita code: BO3711
Kruis.nl code: 711216
Makita code: BO3711
Bestellen
€ 100.50
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 2,0 m |
| Gewicht | 1,6 kg |
| Softgrip | Ja |
Schuur prestaties | |
| Max. schuursnelheid | 22000 opm |
| Schuurcirkel | 20 mm |
| Schuurpapier | 93 x 185 / 93 x 228 mm |
| Afmeting schuurvoet | 93 x 185 mm |
| Klittenband zool | Nee |
| Klembevestiging | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 190 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang : Stofbox incl. stofzak, Perforatieplaat, Schuurvel K120 93x228.


