Makita 2012Nb
Compact en relatief licht in gewicht, daardoor gemakkelijk te verplaatsten. Voorzien van sterke en stille 1650 Watt motor. Voor een strak resultaat zijn de aandrijfrollen met een hoogwaardig kunststof bekleed. Door inklapbare diepteknop gemakkelijker op te bergen en te transporteren. Nauwkeurig werken door fijn-indicatie op diepteknop.
Numéro de produit
Makita 2012Nb
Kruis.nl code: 711042
Makita code: 2012NB
Kruis.nl code: 711042
Makita code: 2012NB
Bestellen
€ 734.40
Prix TTC
Prix TTC
Transport spécial
Cet article est expédié par transport spécial. Nous proposons uniquement la livraison aux Pays-Bas.
Expédié gratuitement
Le coût du transport de ce produit est de 64.46 euros. Seul le transport est possible aux Pays-Bas.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 483 x 771 x 401 mm |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 28,1 kg |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 86 dB(A) |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1650 watt |
Schaaf kenmerken | |
| Onbelast toerental | 8500 tpm |
| Max. spaanafname | 3 mm |
| Schaafbreedte | 304 mm |
| Aanvoersnelheid | 8,5 m/min |
| Max. vandiktecapaciteit | 155 mm |
Bijzonderheden
Leveromvang: Contactsleutel, HSS wisselbeitels 306mm, Dopsleutel 9mm, Gereedschapsbakje, Inbussleutel, Spaanafvoer 75x67mm

