Makita 9031
Voor schuren op moeilijk bereikbare plaatsen. Bewerken van metaal, glas, keramiek, kunststoffen en hout middels instelbare bandsnelheid. Bandwissel en instellingen zonder gereedschap. Externe stofafzuiging mogelijk.
Numéro de produit
Makita 9031
Kruis.nl code: 711146
Makita code: 9031
Kruis.nl code: 711146
Makita code: 9031
Bestellen
€ 255.60
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 380 x 170 x 90 mm |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 2,1 kg |
Schuur prestaties | |
| Max. schuursnelheid | 1000 opm |
| Schuurpapier | 30 x 533 mm |
| Band centrering | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 550 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang : Handgreep M8, Schuurband K40 30x533 Red (2 st), Schuurband K60 30x533 Red (2 st), Schuurband K80 30x533 Red (2 st), Schuurband K100 30x533 Red (2 st), Schuurband K120 30x533 Red (2 st).

