Makita Hk1820
Snel verwijderen van tegels, plavuizen en mortelresten. Stiller maar toch krachtiger met 8% meer vermogen dan zijn voorganger (HK1810). Laagste vibratiewaarde in z´n klasse door anti vibratie achterhandgreep. Breed toepassingsbereik door variabel toerental. Grote wendbaarheid door compacte afmetingen en laag gewicht. Voor zowel links-als rechtshandigen goed geplaatste vastzetknop op bovenzijde van de achterhandgreep. Ook verkrijgbaar met verlengstuk voor het ergonomisch breken van (vloer-)tegels.
Numéro de produit
Makita Hk1820
Kruis.nl code: 175694
Makita code: HK1820
Kruis.nl code: 175694
Makita code: HK1820
Bestellen
€ 445.20
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 3,1 Joule |
| Beitelstand | ja |
| Type boorkop | SDS-Plus |
| Max. aantal slagen | 3200 per minuut |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 351 x 102 x 203 mm |
| Aansluitkabel | 5,0 m |
| Gewicht | 3,4 kg |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 550 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Puntbeitel 250mm SDS-PLUS, Koudbeitel 20x250mm SDS-PLUS, Tegelbeitel 60x250mm SDS-PLUS, Koffer, Anti-stekerontkoppelaar
