Makita Kp0810k
Ideaal voor het schaven van sponningen tot 25 mm. Zware bouwschaaf met een motorvermogen van 850 Watt. Maximaal 4,0 mm in een keer afnemen (alleen bij sponning schaven of kanten breken). Spaanafvoer naar beide zijden mogelijk. Parkeersteun op de zool beschermt schaafbeitels en werkstuk.
Numéro de produit
Makita Kp0810k
Kruis.nl code: 265671
Makita code: KP0810K
Kruis.nl code: 265671
Makita code: KP0810K
Bestellen
€ 265.20
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 296 x 167 x 177 mm |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 3,3 kg |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 88 dB(A) |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 850 watt |
Schaaf kenmerken | |
| Max. spaanafname | 4 mm |
| Max. sponningsdiepte | 25 mm |
| Schaafbreedte | 82 mm |
Bijzonderheden
Leveromvang: Koffer, Breedtegeleider, Schaafbeitel afstelmal, Diepteaanslag, Dopsleutel 9mm, Langsgeleiderhouder

