Makita 9237Cb
Zwaarste schuur- en poetsmachine met hoog en laag toerental. Comfortabel werken door grote beugelhandgreep. Schuren, poetsen en polijsten van diverse materialen. Robuust en duurzaam dankzij stootbumpers voorkant en stofkap voor ventilatiegaten. Instelbare schuursnelheid met behoud van kracht door constante elektronica. Bevestiging van diverse schuur- en poetsaccessoires middels wartel- of velcrobevestiging. Standaard uitgerust met rubberen tandwielhuiskap. Hiermee wordt het per ongeluk blokkeren van de blokkeerknop en daardoor onnodig beschadigen van het werkstuk voorkomen.
Numéro de produit
Makita 9237Cb
Kruis.nl code: 280238
Makita code: 9237CB
Kruis.nl code: 280238
Makita code: 9237CB
Bestellen
€ 267.60
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 431 x 198 x 187 mm |
| Aansluitkabel | 4,0 m |
| Gewicht | 3,4 kg |
| Softgrip | Ja |
| Softstart | Ja |
| Toerenregeling | Ja |
Schuur prestaties | |
| Schuurpapier | 180 mm |
| Klittenband zool | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1200 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Uitpoetsschijf, Beugelhandgreep, Inbussleutel 6,0mm, Centreerbus

