Makita Jr3051tk
Handzame 230V reciprozaag met hoog zaagrendement. Degelijke aanslag eenvoudig zonder gereedschap op diepte te verstellen. (Heet) zaagblad met één vingerbeweging te verwisselen. Machine ligt stevig in de hand door compacte bouw en ergonomische softgrips. Gedoseerd zagen middels variabel toerental. Breed inzetbaar door de grote verscheidenheid aan zaagbladen. Aangenaam en veilig werken door rubberen grip .
Numéro de produit
Makita Jr3051tk
Kruis.nl code: 711061
Makita code: JR3051TK
Kruis.nl code: 711061
Makita code: JR3051TK
Bestellen
€ 161.18
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 452 x 97 x 170 mm |
| Aansluitkabel | 4,0 m |
| Gewicht | 3,2 kg |
| Koffer | Ja |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 88 dB(A) |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1010 watt |
Decoupeerzaag kenmerken | |
| Max. aantal slagen | 2800 per minuut |
| Zaagslaglengte | 28 mm |
| Max. zagen in hout | 255 mm |
| Max. zagen in staal | 130 mm |
| Sleutelvrij wisselsysteem | Ja |
| Slaglengte | 28 mm |
Bijzonderheden
Leveromvang: Koffer, Zaagbladenset 21/22/23
