Makita Gd0601
Optimale bescherming tegen stof dankzij labyrint afdichtingen en stofdichte schakelaar. Smalle behuizing voor eenvoudig hanteren. Voorzien van anti-slip rubber voor gripvast werken. Hals uit gegoten aluminium: uiterst licht en duurzaam. Past dankzij Eurohals in boorstandaard.
Numéro de produit
Makita Gd0601
Kruis.nl code: 143678
Makita code: GD0601
Kruis.nl code: 143678
Makita code: GD0601
Bestellen
€ 152.52
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 359 x 82 x 82 mm |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 1,7 kg |
| Koffer | Nee |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 75 dB(A) |
Slijpmachine kenmerken | |
| Maximaal toerental | 25000 tpm |
| Schijfdiameter | 38 mm |
| Spantang | 6 mm |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 400 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Steeksleutel 13mm
