Makita Js3201j
Meest krachtige plaatschaar met een capaciteit van 3,2 mm in staal. Langs 4 zijden te gebruiken schaarmessen. Goede handbescherming tegen opkrullend plaatmateriaal. Eenvoudige eenhandshandbediening door beugelhandgreep. Voorzien van ergonomische handgreep voor meer werkcomfort. Dikte van plaatmateriaal meetbaar door meetsleuf.
Numéro de produit
Makita Js3201j
Kruis.nl code: 195650
Makita code: JS3201J
Kruis.nl code: 195650
Makita code: JS3201J
Bestellen
€ 435.60
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 213 x 90 x 239 mm |
| Aansluitkabel | 4,0 m |
| Gewicht | 3,4 kg |
| Softgrip | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 81 dB(A) |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 710 watt |
Schaar kenmerken | |
| Min. snijradius | 50 mm |
| Cap. in staal | 3,2 mm |
| Cap. in aluminium | 4,0 mm |
| Aantal snijbewegingen | 1600 min |
Bijzonderheden
Leveromvang: Mbox nr.2, Schaarmessen set, Voelermaat, Inbussleutel 4,0mm
