Makita Js1602
Plaatschaar met een capaciteit van 1,6 mm in staal. Kort draaiende machine met een snijradius van 30 mm!. Extreem lichtgewicht, slechts 1,6 kg. Comfortabeler doorwerken zonder moe te worden. Hoog werkcomfort dankzij uniek ontwerp aan behuizing. Zeer handzaam. Eenvoudig vervangbare snijmessen met 8 snijkanten. Goede handbescherming tegen opkrullend plaatmateriaal. Niet verspanend dus geen materiaalverlies. Voorzien van inschakelbeveiliging. Eenvoudig hanteerbare lepelschakelaar.
Numéro de produit
Makita Js1602
Kruis.nl code: 363870
Makita code: JS1602
Kruis.nl code: 363870
Makita code: JS1602
Bestellen
€ 326.40
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 255 x 74 x 146 mm |
| Aansluitkabel | 4,0 m |
| Gewicht | 1,6 kg |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 79 dB(A) |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 380 watt |
Schaar kenmerken | |
| Min. snijradius | 30 mm |
| Cap. in staal | 1,6 mm |
| Cap. in aluminium | 2,5 mm |
| Aantal snijbewegingen | 4000 min |
Bijzonderheden
Leveromvang: Schaarmessen set, Inbussleutel 3,0mm
