Makita Sg1251j
Compacte machine voor het infrezen van leiding en elektra sleuven tot max. diepte van 30 mm. Voorzien van elektronica voor een zachte aanloop en constant toerental, ook onder belasting. Uitgerust met SJS-veiligheidsysteem voor het absorberen van schokken bij het vastslaan. Extra duurzaam: gepatenteerd ankerontwerp die motor beschermd tegen gruis. Soepel droog zagen in steen, beton, cementplaten, kalkzandsteen en gipsplaten..Snijbreedt in 9 trappen instelbaar vanaf 6 mm tot 30 mm dikte. Eenhandsbediening: schakelaar zit verwerkt in de handgreep. Met vastzetknop voor continue werken. Handzaam door eenvoudig wisselen van blad en op diepte in te stellen. Werkt comfortabel dankzij soft grip op de handgreep. Uitgerust met electronische beveiliging tegen overbelasting. Voorzien van geïntegreerde adapter voor stofafzuiging.
Numéro de produit
Makita Sg1251j
Kruis.nl code: 551268
Makita code: SG1251J
Kruis.nl code: 551268
Makita code: SG1251J
Bestellen
€ 481.97
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 5 m |
| Gewicht | 4,5 kg |
| Koffer | Systainer |
| Asblokkering | Ja |
| Softstart | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1400 watt |
Slijpmachine kenmerken | |
| Maximaal toerental | 10000 tpm |
| Schijfdiameter | 125 mm |
| Maximale breedte | 30 mm |
| Maximale zaagdiepte | 30 mm |
Bijzonderheden
Leveromvang : Mbox Koffer, Nokkensleutel, inbussleutel 6mm, 2 x diamantschijf



