Makita 4131
Continue metaalzagen door heavy duty, hittebestendige motor. Hittebestendige spaanopvangbak beveiligt tegen rondvliegende metaalspaanders en houdt de werkplek schoon. Langere standtijd van het zaagblad door optimale zaagsnelheid. Machine wordt standaard geleverd met Cermet zaagblad voorzien van een hittebestendige coating. Zool is vervaardigd van RVS voor langere levensduur.
Numéro de produit
Makita 4131
Kruis.nl code: 435524
Makita code: 4131
Kruis.nl code: 435524
Makita code: 4131
Bestellen
€ 400.80
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 5,1 kg |
| Koffer | Nee |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 6 mm |
| Diameter zaagblad | 185 mm |
| Asgat zaagblad | 30 mm |
| Onbelast toerental (max) | 3500 tpm |
| Afmetingen tafel | 280 x 273 x 358 mm |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1100 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Zaagb met. 185x30x1,9 36T 0g, Veiligheidsbril, Inbussleutel 5,0mm
