Makita Bo4555k
Onderdeel van het door TNO-gecertificeerde stofvrij werken aanbod. Erkend door Inspectie SZW. Minder trillingen en stiller door toevoeging van een extra contragewicht. Rubberen bescherming over de schakelaar voorkomt binnendringen van stof. Verbeterde stofafzuiging. Verbeterde steunen van de schuurzool, daardoor nóg duurzamer. Zowel klem- als klittenband bevestiging (Velcro). Verbeterde ergonomische vormgeving, daardoor meer controle op het werkvlak. Duurzamer door meer motorvermogen.
Numéro de produit
Makita Bo4555k
Kruis.nl code: 711212
Makita code: BO4555K
Kruis.nl code: 711212
Makita code: BO4555K
Bestellen
€ 97.03
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 122 x 114 x 131 mm |
| Gewicht | 1,1 kg |
| Koffer | Ja |
Schuur prestaties | |
| Max. schuursnelheid | 28000 opm |
| Schuurcirkel | 15 mm |
| Schuurpapier | 114 x 102, 114 x 140 mm |
| Afmeting schuurvoet | 114 x 102 mm |
| Klittenband zool | Ja |
| Klembevestiging | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 200 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang : Stofbox papieren stofzak, Perforatieplaat, Schuurvelset K60/80/120 3stk in koffer.


