Makita 9558Hnrgk
Kleine, handzame 125 mm slijper. Uitgerust met heropstartbeveiliging. Het tandwielhuis is in 4 stappen 360° te draaien voor optimale bediening. Laag geluidsniveau. Optimale bescherming tegen stof dankzij labyrint afdichtingen en stofdichte schakelaar. Optimale levensduur door extra gecoate anker- en veldwikkelingen tegen binnendringend gruis.
Numéro de produit
Makita 9558Hnrgk
Kruis.nl code: 876551
Makita code: 9558HNRGK
Kruis.nl code: 876551
Makita code: 9558HNRGK
Bestellen
€ 97.03
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 271 x 129 x 106 mm |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 2,1 kg |
| Koffer | Ja |
| Geluidsdrukniveau | 86 dB(A) |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 840 watt |
Slijpmachine kenmerken | |
| Maximaal toerental | 11000 tpm |
| Schijfdiameter | 125 mm |
| Toerentalregeling | Nee |
| Spindel | 14 mm |
| Asblokkering | Ja |
| Herstart beveiliging | Ja |
| Softstart | Ja |
Bijzonderheden
Leveromvang : Handgreep M8, Nokkensleutel 35mm in koffer
