Makita Bo6030j
Middelzware 150 mm excenter schuurmachine. Zeer trillingsarm dankzij het gebruik van een contragewicht. Directe stilstand van de schuurzool bij het uitschakelen van de motor. Zeer goede schuurresultaten door dual action (roteren en oscilleren). Instelbare schuursnelheid middels draaiknop.
Numéro de produit
Makita Bo6030j
Kruis.nl code: 199878
Makita code: BO6030J
Kruis.nl code: 199878
Makita code: BO6030J
Bestellen
€ 218.41
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 2,4 kg |
| Koffer | Systainer |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 75 dB(A) |
| Toerenregeling | Ja |
Schuur prestaties | |
| Max. schuursnelheid | 20000 opm |
| Schuurpapier | 150 mm |
| Klittenband zool | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 310 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang :BO6030J, Stofzak houder "papier", Schuurschijf K120 150 Red (1 st), Schuurzool "middel". In Makita Mbox nr.3.
