Makita M9204
Instapmodel: voor snel en grof schuurwerk. Lichte en handzame machine met softgrip. Externe stofafzuiging zonder gebruik van adapter mogelijk. De prijs staat in verhouding met het gebruik van versoberde materialen.
Numéro de produit
Makita M9204
Kruis.nl code: 688306
Makita code: M9204
Kruis.nl code: 688306
Makita code: M9204
Bestellen
€ 83.16
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 2,0 m |
| Gewicht | 1,2 kg |
| Softgrip | Ja |
Schuur prestaties | |
| Max. schuursnelheid | 24000 opm |
| Schuurcirkel | 28 mm |
| Schuurpapier | 125 mm |
| Klittenband zool | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 240 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang : Ring 25, Stofzakhouder, Stofzakadapter, Schuurschijf 125-120.
