Makita Bo5041k
Lichte handzame 125 mm excenter schuurmachine. Variabele elektrische toerenregeling voor het schuren van diverse materialen. Zeer goede schuurresultaten door dual action (roteren en oscilleren). 2-voudige handgreep, waarvan de greep aan de voorzijde 300 graden te draaien is. Onderdeel van het door TNO-gecertificeerde stofvrij werken aanbod. Erkend door Inspectie SZW.
Numéro de produit
Makita Bo5041k
Kruis.nl code: 331541
Makita code: BO5041K
Kruis.nl code: 331541
Makita code: BO5041K
Bestellen
€ 161.18
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 2,0 m |
| Gewicht | 1,4 kg |
| Koffer | Ja |
| Softstart | Ja |
Schuur prestaties | |
| Max. schuursnelheid | 24000 opm |
| Schuurcirkel | 28 mm |
| Schuurpapier | 125 mm |
| Afmeting schuurvoet | 125 mm |
| Klittenband zool | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 300 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang : Stofbox papieren stofzak, Schuurschijf 125-120 in koffer.
