Makita 4351Fctj
Voor dagelijks intensief zagen. Met toerental: makkelijker zagen door dikke materialen en toerenregeling voorkomt vervorming in materiaal. Extreem lage vibratie: trillingen worden geabsorbeerd door contragewicht in de aandrijving. Precies zaagresultaat door unieke vierkante zaagas waardoor de zaag niet draait. Met ingebouwde verlichting voor optimaal zicht op de zaaglijn. Optimaal zicht en schone zaaglijn door koelluchtkanalen die zaagsel wegblazen. Snelle en eenvoudige zaagwissel zonder gereedschap. De decoupeerzaag met T-handgreep voor professioneel gebruik.
Numéro de produit
Makita 4351Fctj
Kruis.nl code: 706023
Makita code: 4351FCTJ
Kruis.nl code: 706023
Makita code: 4351FCTJ
Bestellen
€ 193.20
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 271 x 73 x 187 mm |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Voorbereiding stofafzuiging | Ja |
| Softstart | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 85 dB(A) |
| Toerenregeling | Ja |
| Ingebouwde verlichting | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 720 watt |
Decoupeerzaag kenmerken | |
| Max. aantal slagen | 2800 per minuut |
| Zaagslaglengte | 26 mm |
| Max. zagen in hout | 135 mm |
| Max. zagen in staal | 10 mm |
| Max. zagen in kunststof | 20 mm |
| Sleutelvrij wisselsysteem | Ja |
| Pendeltrappen | 3 |
Bijzonderheden
Leveromvang : Afzuigadapter 22x19mm, Anti-splinterplaat, Glijplaat, Inbussleutel 4,0mm, Decoupeerzaagblad B22 (2 st), Decoupeerzaagblad B10 (2 st), Decoupeerzaagblad BR13 (2 st), in Mbox.
Ajouter?
Makita Geleiderail 1500Mm


€ 78.00


