Makita Jv0600k
Verassende zaagprestaties voor een instapklasse model. Lichtgewicht zaag met drie pendelstanden: voor fijne tot grove afwerking. Variabele elektrische toerenregeling: efficiënt werken in hout, metaal, kunststof en rubber. Kantelbare (max. 45°) voetzool naar beide zijden. (Heet) zaagblad met één vingerbeweging te verwisselen..
Numéro de produit
Makita Jv0600k
Kruis.nl code: 174175
Makita code: JV0600K
Kruis.nl code: 174175
Makita code: JV0600K
Bestellen
€ 135.18
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 2,4 kg |
| Koffer | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 650 watt |
Decoupeerzaag kenmerken | |
| Max. aantal slagen | 3100 per minuut |
| Zaagslaglengte | 23 mm |
| Afschuincapaciteit | 45 graden |
| Max. zagen in hout | 90 mm |
| Max. zagen in staal | 10 mm |
| Sleutelvrij wisselsysteem | Nee |
| Pendeltrappen | 3 |
Bijzonderheden
Leveromvang : Inbussleutel 3,0mm, Decoupeerzgb hout 76mm B10 in koffer.



