Makita 4329K
Ideaal voor het regelmatig zagen in hout, kunststof en metaal in een vrije lijn. Lichtgewicht zaag met drie pendelstanden: voor fijne tot grove afwerking. Variabele elektrische toerenregeling. Kantelbare (max. 45°) voetzool naar beide zijden.
Numéro de produit
Makita 4329K
Kruis.nl code: 578176
Makita code: 4329K
Kruis.nl code: 578176
Makita code: 4329K
Bestellen
€ 100.50
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 2,0 m |
| Gewicht | 1,9 kg |
| Koffer | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 450 watt |
Decoupeerzaag kenmerken | |
| Max. aantal slagen | 3100 per minuut |
| Zaagslaglengte | 18 mm |
| Afschuincapaciteit | 45 graden |
| Max. zagen in hout | 65 mm |
| Max. zagen in staal | 6 mm |
| Sleutelvrij wisselsysteem | Nee |
| Pendeltrappen | 3 |
Bijzonderheden
Leveromvang : Inbussleutel 3,0mm, Decoupeerzgb hout 76mm B10 in koffer.

