Makita 5143R
Krachtigste cirkelzaag met een zaagblad van maar liefst 355 mm. Uitstekende gewicht-/kracht verhouding. Cirkelzaag met SJS-systeem. voor maximale duurzaamheid en veiligheid. Softstart voor een rustige aanloop . Vrijwel directe stilstand van het zaagblad door elektrische motorrem. Optimale verstekinstelling tot 60°. xterne stofafzuiging mogelijk.
Numéro de produit
Makita 5143R
Kruis.nl code: 146696
Makita code: 5143R
Kruis.nl code: 146696
Makita code: 5143R
Bestellen
€ 716.40
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 5,0 m |
| Gewicht | 14,0 kg |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 130 mm |
| Zaaghoogte bij 45° (max) | 90 mm |
| Diameter zaagblad | 355 mm |
| Asgat zaagblad | 30 mm |
| Onbelast toerental (max) | 2700 tpm |
| Afmetingen tafel | 607 x 323 x 416 mm |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 2200 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Zaagb TipE 355x30x3,0 24T 23g, Breedtegeleider, Afzuigadapter 38x31mm, Inbussleutel 6,0mm
