Makita 5103R
Krachtige 270 mm cirkelzaag met een maximale zaagcapaciteit van 100 mm. Cirkelzaag met SJS-systeem voor maximale duurzaamheid en veiligheid. Enige cirkelzaag met SJS-systeem voor maximale duurzaamheid en veiligheid. Softstart voor een rustige aanloop. Minimaal geluidsniveau door torsieveren. Geleideliniaal en specifieke adapter optioneel. Externe stofafzuiging mogelijk. Uitstekende gewicht-/ krachtverhouding, door hoog wattage.
Numéro de produit
Makita 5103R
Kruis.nl code: 711092
Makita code: 5103R
Kruis.nl code: 711092
Makita code: 5103R
Bestellen
€ 453.60
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 9,4 kg |
| Koffer | nee |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 100 mm |
| Zaaghoogte bij 45° (max) | 73 mm |
| Diameter zaagblad | 270 mm |
| Asgat zaagblad | 30 mm |
| Onbelast toerental (max) | 3800 tpm |
| Afmetingen tafel | 442 x 150 x 200 mm |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 2100 watt |
Bijzonderheden
inclusief: HM Zaagblad 24T, breedtegeleider en afzuigadapter.


