Makita 5008Mg
Krachtige cirkelzaag met een maximale capaciteit van 75,5 mm: ideaal voor dakdekkers en maken van bekistingen. Zool, tandwielhuis en beschermkap uit gegoten magnesium: daardoor extra licht van gewicht. Luchtstroom blaast zaagsel weg van de machine. Softgrip voor een betere grip en minder trilling. Met dubbele LED-verlichting voor beter zicht op het zaagblad en werkstuk.
Numéro de produit
Makita 5008Mg
Kruis.nl code: 359409
Makita code: 5008MG
Kruis.nl code: 359409
Makita code: 5008MG
Bestellen
€ 247.20
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 2,5 m |
| Gewicht | 5,1 kg |
| Koffer | Nee |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 75 mm |
| Zaaghoogte bij 45° (max) | 57 mm |
| Diameter zaagblad | 210 mm |
| Asgat zaagblad | 30 mm |
| Onbelast toerental (max) | 5200 tpm |
| Afmetingen tafel | 332 x 243 x 277 mm |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1800 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Zaagb hout 210x30x2,0 24T 20g, Breedtegeleider, Stofafzuigaansluiting
