Makita Hs7601j
Uiterst geschikt voor de regelmatige klusser. Stil in geluid, licht in gewicht en tegelijk sterk voor het werk. Voorzien van universele stofafzuigaansluiting. Zeer aangename machineformaat. Uitgerust met aansluiting op een geleiderail voor nauwkeurig en veilig werken.
Numéro de produit
Makita Hs7601j
Kruis.nl code: 533305
Makita code: HS7601J
Kruis.nl code: 533305
Makita code: HS7601J
Bestellen
€ 166.80
Prix TTC
Prix TTC
En stock
Commandé aujourd'hui avant 15 h, expédié le jour même. La collecte dans notre magasin à Rotterdam est possible immédiatement.
Frais de livraison
Si votre commande totale dépasse 240.00 €, la livraison est gratuite. En dessous de ce montant, les frais de port sont de 12.60 €.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 4,0 m |
| Gewicht | 4,0 kg |
| Koffer | Systainer |
| Softgrip | Ja |
| Asblokkering | Ja |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 68 mm |
| Zaaghoogte bij 45° (max) | 46 mm |
| Diameter zaagblad | 190 mm |
| Asgat zaagblad | 30 mm |
| Onbelast toerental (max) | 4900 tpm |
| Afmetingen tafel | 309 x 232 x 255 mm |
| Kantelbaar L/R | tot 45 graden |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1200 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Mbox nr.4, Zaagb hout 190x30x2,0 12T 20g, Breedtegeleider, Inbussleutel, Stofafzuigmondstuk
