Makita Hs7101k
Uitgerust met elektronisch motorrem systeem voor snelle stop van het zaagblad. Uw voordeel: lage terugslag bij activatie rem. Uniek in zijn klasse: uitgerust met schuine zaaghoek van 50°. Uw voordeel: verhoogd zaagcapaciteit. Bijzonder gemakkelijk op zaagdiepte en de verstekhoek in te stellen. Voorzien van een nieuw esthetisch design en ruim 1,5 kilo lichter dan zijn voorganger 5705R. Voorzien van vastzetknoppen voor het makkelijk vastzetten of verwijderen van de geleiderail adapter. Dubbele LED-verlichting: verlicht het zaagblad en snijlijn voor zagen in het donker. Tevens uitgerust met luchtstroom voor wegblazen van zaagsel bij de machine. Uw voordeel: verbeterd zicht op snijlijn en werkcomfort. Uitgerust met een geïntegreerde stofafzuiging die stofvrij werken mogelijk maakt.
Numéro de produit
Makita Hs7101k
Kruis.nl code: 387316
Makita code: HS7101K
Kruis.nl code: 387316
Makita code: HS7101K
Bestellen
€ 255.60
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 4 m |
| Gewicht | 4 kg |
| Koffer | Ja |
Zaag prestaties | |
| Zaaghoogte bij 90° (max) | 67 mm |
| Diameter zaagblad | 190 mm |
| Asgat zaagblad | 30 mm |
| Onbelast toerental (max) | 5500 tpm |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1400 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang : Zaagb hout 190x30x2,0 12T 20g, Breedtegeleider, Stofafzuigadapter, Inbussleutel 6,0mm in koffer.


