Makita Hm1812
Ongekend trillingsarm werken met 30 kg breekhamer. Voorzien van nieuwste generatie Anti Vibratie Technologie. Slechts 6,5 m/s2. Je kunt maar liefst 4 uur en 44 minuten onafgebroken, maar verantwoord werken. Stofafzuiging optioneel verkrijgbaar. Makkelijk aan te sluiten en toepasbaar op diverse beitellengtes. Uniek: handgrepen zijn losgekoppeld van het motorhuis. Resulteert in uiterst lage trillingswaarde. Hoogste slagkracht in zijn klasse: 72,8 Joule. Uitgerust met soft start.
Numéro de produit
Makita Hm1812
Kruis.nl code: 168027
Makita code: HM1812
Kruis.nl code: 168027
Makita code: HM1812
Bestellen
€ 1479.60
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 72,8 Joule |
| Type boorkop | Zeskant |
| Opname boorkop | 28,6 mm |
| Max. aantal slagen | 870 per minuut |
Overige kenmerken | |
| Aansluitkabel | 5 m |
| Gewicht | 31,3 kg |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 2000 watt |
