Makita Hm1213c
AVT. breekhamer voor het maken van doorvoeringen en breken van wanden en (dek)vloeren. Duurzame machine met uitstekende prestaties. Behoud van kracht door constante elektronica. Voorzien van instelbare slagkracht voor breken. Uitgerust met automatisch uitschakelende koolborstels die 8 uur vooraf aangeven dat ze vervangen dienen te worden. 'Soft no load' ; comfortabeler en duurzamer door lager stationair toerental.
Numéro de produit
Makita Hm1213c
Kruis.nl code: 570078
Makita code: HM1213C
Kruis.nl code: 570078
Makita code: HM1213C
Bestellen
€ 577.20
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 18,6 Joule |
| Type boorkop | SDS-Max |
| Max. aantal slagen | 1900 per minuut |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 576 x 149 x 265 mm |
| Aansluitkabel | 5,0 m |
| Gewicht | 10,8 kg |
| Geluidsdrukniveau | 2,5 dB(A) |
| Softstart | Ja |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 75 dB(A) |
| Toerenregeling | Ja |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 1510 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Puntbeitel 280 SDS-MAX, Koffer, Handgreep compleet D-type, Handgreepsteun, Borenvet 100 ml in pomptube, Kofferhandgreep, Reinigingsdoek
