Makita Hm0810t
Lichtgewicht breekhamer met 17 mm zeskant aansluiting en een slagkracht van 7,2 Joule. Ideaal voor het uithakken van sleuven en uitsparingen door handzaam formaat en laag gewicht. . Minder vibraties door ingebouwde anti vibratieveer en grote D-handgreep. Uitgerust met automatisch uitschakelende koolborstels. Beitelwissel zonder gereedschap.
Numéro de produit
Makita Hm0810t
Kruis.nl code: 646383
Makita code: HM0810T
Kruis.nl code: 646383
Makita code: HM0810T
Bestellen
€ 382.80
Prix TTC
Prix TTC
En commande
L'article n'est plus en stock. Le délai de livraison est généralement d'une semaine, nous vous informerons si cela s'avère différent.
Expédié gratuitement
La livraison est gratuite. Il n'y a pas de frais d'expédition. Basé sur la livraison en France.
Kenmerken en specificaties
Boor prestaties | |
| Slagkracht | 7,2 Joule |
| Type boorkop | Zeskant |
| Opname boorkop | 17 mm |
| Max. aantal slagen | 2900 per minuut |
Overige kenmerken | |
| Afmeting LxBxH | 428 x 90 x 230 mm |
| Aansluitkabel | 5,0 m |
| Gewicht | 6,0 kg |
| Koffer | Ja |
| Geluidsdrukniveau | 3 dB(A) |
| Geluidsdrukniveau (LpA) | 99 dB(A) |
Spanning en vermogen | |
| Spanning | 230 volt |
| Maximaal vermogen | 900 watt |
Bijzonderheden
Leveromvang: Puntbeitel 280mm, Koffer, Handgreep 38, Inbussleutel
